KANDIDĀTU UN DARBINIEKU NOVĒRTĒŠANA

Testi ir tikai viens no daudzajiem instrumentiem, kas palīdz jau dziļāk un detalizētāk izprast potenciālā kandidāta vai esoša darbinieka personību, viņa stiprās un vājās puses.

Kandidātu un jau esošu darbinieku novērtēšanā izmantojam dažādus testus.

  • MMPI-2 tests.

Minesotas daudzfaktoru personības izpētes tests, kas sastāv no trīs ticamības un desmit diagnostiskajām skalām, kur izpētes rezultāts ir “Personības profila” izveide. Starptautiski atzīts, Latvijā standartizēts un adaptēts tests.

  •  R. Ketela intelekta un personības struktūras tests.

Personības struktūras testu 16PF (personības 16 faktori) izmanto, lai veidotu personības profilu, kuru interpretējot, ievēro katra faktora izteiktības pakāpi un faktoru mijiedarbības īpatnības.

Ar šo testu lieliski var novērtēt kandidāta personības iezīmes un uzvedības īpatnības. Starptautiski atzīts, Latvijā standartizēts un adaptēts tests.

  • Verbālās kritiskās spriešanas tests.

Izmanto, lai novērtētu kandidāta spējas saprast un loģiski izvērtēt rakstītu informāciju, saskatīt sakarības argumentos un apgalvojumos.

  •  Skaitliskās kritiskās spriešanas tests.

Izmanto, lai novērtētu kandidāta spējas uztvert un izvērtēt skaitlisku informāciju, kas dota tabulās, grafikos un diagrammās, veicot vienkāršas aritmētiskas darbības ar skaitļiem, kā arī veikt secinājumus un pieņemt lēmumus, balstoties uz šo informāciju, saskatīt sakarības. 

Sazinieties ar mums, lai jau vairāk aprunātos par Jums aktuālo vakanci un to, kā mēs varam Jums palīdzēt atrast labāko speciālistu!

Created with Mozello - the easiest way to create a website.

 .